Tájékoztatás

Kedves Szülők, kedves Kollégák!

A Dél-Budai Tankerületi Központ igazgatójától kapott mellékelt levél alapján az alábbiakról adok tájékoztatást: Tájékoztatás 2020.03.11.

Meghatározatlan ideig elmarad minden tanórán és napközis foglalkozáson kívüli iskolai rendezvény, program.

Ezen a héten pl. az ötödikes nyílt órák, ünnepség. Későbbiekben a jövő heti fogadóóra, elsős nyílt órák, Teleki Gála. Mindent megteszünk annak érdekében, hogy ezt május végén pótolni tudjuk, de ez nem csak a járványügyi helyzettől, hanem a KUSZA foglaltságától is függ. A befizetett jegyárakat az osztályfőnöktől visszakapják.

Kérjük, hogy március 13-án minden tanuló és pedagógus az iskolában kokárda kitűzésével emlékezzen 1848. március 15-re! Ezen a napon a szokásos pénteki órarend szerint folyik a tanítás, az ebédelés és a
délutáni napközis foglalkozás.

Az iskola épületében, a földszinti aulát kivéve a tanulókon és az iskola dolgozóin kívül csak igazgatói engedéllyel lehet tartózkodni. Tanulóink szülei csak a földszinti titkárságon intézhetik az ügyeket.

Továbbiakban az iskolai honlapon keresztül folyamatosan tájékoztatjuk a szülőket az aktuális információkról.

A mellékelt levélben szereplő kézfertőtlenítő szer nem áll az iskola rendelkezésére, erről a fenntartót tájékoztattam.

A vizesblokkokban fertőtlenítő hatású folyékony szappan áll tanulóink rendelkezésére. A helyes kézmosásról tájékoztattuk őket.

Kérem, hogy ebben és az ezt megelőző levelekben szereplő kéréseknek tegyenek eleget!

Köszönöm megértésüket, együttműködésüket.

Üdvözlettel:

Dr. Prőhléné Hehl Éva
igazgató