Alapítványi bál

Köszönjük támogatást!

Iskolánk Alapítványa a gyerekek nevében mindenkinek köszönetet mond, aki a bálszervezésében és lebonyolításában részt vett és sikeréhez hozzájárult. Összefogásunk eredményeként 1 050 000 Ft nettó bevétellel gazdagodott alapítványunk.

Külön köszönjük:

• a belépőjegyek nyomtatását,
  • azok megvásárlását,
  • a támogatói jegyek vásárlását,
  • a tombolatárgyakat,
  • a színvonalas műsorban történő közreműködést,
  • a vacsorához való nagyvonalú hozzájárulást!

Közelebb kerültünk célunk megvalósításához és reméljük, hogy a játszótéri mászókát minél előbb birtokukba vehetik a gyerekek!

A jövő évi jótékonysági bálunkra is szeretettel várjuk Önöket!

Az Alapítvány Kuratóriuma

ALAPÍTVÁNYI BÁL

2019. február 2. szombat

Az idén már 12. alkalommal hívunk minden kedves érdeklődőt, első- és rutinos bálozót szeretettel, ünneplőbe öltöztetett iskolánkba.

Svédasztalos terítékkel, salátákkal, finom süteményekkel várjuk vendégeinket, sőt a belépőjegy korlátlan italfogyasztást is lehetővé tesz.
Mindaddig, amíg a készlet és párjuk engedélye tart!

Programjainkban, dekorációnkban a japán kultúra egy-egy jellegzetességét villantjuk fel. Aki kedvet érez hozzá, utaljon öltözetével idén a felkelő nap országára!

Szívesen fogadjuk tombolatárgy-felajánlásaikat is, és ha sajnálatos módon mégsem tudnának eljönni, kérjük, hogy támogatói jegy megvásárlásával támogassák az Alapítvány célját.

A bál bevételéből is az előkerti játszótér megépítését valósítja meg Alapítványunk.

SZERETETTEL VÁRJUK ÖNÖKET!

A belépő- és támogatói jegyeket az osztályfőnökökön keresztül
vagy a földszinti titkárságon lehet megvásárolni.