Digitális munkarend

Digitális munkarend elrendelése esetén érvényes Házirend melléklet

Feladatok digitális munkarend esetén – (Házirend melléklet)


Adatkezelésre vonatkozó útmutató a Telekiben

A 2020/21. tanévben
az iskolánkba járó gyermekek szüleinek
a pandámiával kapcsolatban elküldött igazgatói körlevelek.

2021. 04. 22. szülői email: Letöltés

Tartalma:

  • Heim Pál Kórház post COVID ambulancia elérhetősége

2021. 04. 15. szülői email: Letöltés

Tartalma:

  • április 19-től az alsósoknak jelenléti oktatás, felsősöknek marad a digitális munkarend.
  • Szülői kérelem-minta a tanuló felmentéséhez.
  • Jelenléti oktatás rendje (40 perces tanórák + 20 perces szünetek)

2021.04.01. szülői e-mail: Letöltés

Tartalma:

  • Köszönet a közös erőfeszítésekért.
  • Maszkviselési szabályok.
  • Online órák anyagát aznap 13 óráig kell rögzíteni.
  • Talált tárgyak.
  • Év végén ruha- és tanszergyűjtés várható.

2021. 03.06. szülői szülői e-mail: Letöltés

Tartalma:

  • Március 8-tól 2021. március 31-ig digitális munkarendre állunk át.
  • Tanítás nélküli munkanapok áthelyezése későbbre.
  • Google Classroom működtetése.
  • Házirend melléklet elérhetősége. (Digitális munkarendre vonatkozó házirend)

2020.09.28-i szülői e-mail: Letöltés

Szabályok:

  • maszkviselés
  • intézménybe való belépés
  • testhőmérséklet mérés
  • igazolások – szülői igazolások
  • fogadóóra-szülői értekezletiskola előtti megállás, várakozás, parkolás

2020.09.10-i szülői e-mail: Letöltés

Tartalma:

  • Szülők iskolába való tartózkodásának szabályai.
  • Délutáni foglalkozások megtartására vonatkozó szabályok.
  • Iskolába érkezés és távozás szabályai.

2020.08.31-i szülői e-mail : Letöltés

Tartalma

  • Link az EMMI által kiadott 2020.08.24-i intézkedési tervre.
  • Maszkhasználat, távolságtartás, osztálytermek, szaktantermek használata, kézfertőtlenítés, étkezés szabályai.
  • Betegség után, az iskolába való visszatérésre vonatkozó szabályok.

Digitális munkarend esetén kollégáink
a következő e-mail címeken érhetők el:

Ábrahám Mónika abraham.monika[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Bacsiné Ledniczki Tímea bacsine.timea[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Bálint Piroska balint.piroska[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Bán Blanka Zsófia ban.blanka[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Bártfai Judit bartfai.judit[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Bede Viktor bede.viktor[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Bogdán Bence bogdan.bence[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Borostyánkőy Ágnes borostyankoy.agnes[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Cselőteiné Fekécs Éva cselotei.eva[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Csúcs Zsuzsanna csucs.zsuzsanna[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Erdélyi Kincső erdelyi.kincso[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Fabók Gizella fabok.gizella[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Fehér Józsefné Istóczki Ildikó fjistoczki.ildiko[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Firgi-Vaizer Anett firgi-vaizer.anett[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Gál Borbála gal.borbala[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Gruizné Takács Andrea gruizne.andrea[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Haászné Borsos Veronika haaszne.veronika[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Hegedűs-Zelenák Edit hegedus-zelenak.edit[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Hiszékeny Mónika hiszekeny.monika[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Hivatal Bíbor hivatal.bibor[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Jakab Anita jakab.anita[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Jósvai Ferenc josvai.ferenc[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Juhász Erna juhasz.erna[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Kanyó Zsolt kanyo.zsolt[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Kárpáti Andrea karpati.andrea[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Kelemen Veronika kelemen.veronika[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Kiss Szonja kiss.szonja[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Kovácsné Herman Katalin herman.katalin[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Laczkó Anna laczko.anna[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Dr. Lendvayné Havasi Henriette lendvayne.henriette[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Lengyel Renáta lengyel.renata[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Madarassy Krisztina madarassy.krisztina[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Makai Sándor makai.sandor[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Dr. Marosiné Szabó Erika marosine.erika[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Dr. Mohayné Konkoly Erzsébet mohay.erzsi[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Molnár Zsuzsanna molnar.zsuzsa[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Moróné Pálos Zsuzsanna palos.zsuzsa[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Nagy Barbara nagy.barbara[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Némethy Bea nemethy.beata[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Oláh Eszter olah.eszter[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Opánszki Andrea opanszki.andrea[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Oszlányi Mária oszlanyi.maria[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Pécsi Marianna pecsi.marianna[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Dr. Prőhléné Hehl Éva hehl.eva[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Rásztóczky Mónika rasztoczky.monika[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Rózsa Katalin rozsa.katalin[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Sáfránné Norczen Csilla norczen.csilla[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Szabados Edina szabados.edina[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Szegvári Zsuzsanna szegvari.zsuzsa[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Takács Ildikó takacs.ildiko[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Takácsné Ungár Eszter ungar.eszter[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Tálasi Zsuzsanna talasi.zsuzsa[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Tivadar Ágnes tivadar.agnes[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Tóthné Gergely Judit tothne.judit[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Tóthné Völgyes Zsófia volgyes.zsofia[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Turi Alexandra turi.alexandra[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Varga Erika varga.erika[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Veiszné Kővári Dóra veiszne-kovari.dora[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Verpelétiné Tóth Erzsébet verpeletine.erzsebet[kukac]teleki.delbudaitk.hu
Vizi Andrea vizi.andrea[kukac]teleki.delbudaitk.hu