DÖK – Diákönkormányzat

2017/18-as tanév

A tanév DÖK eseményei:

2017. január 26. Farsangi bál  a felsősöknek (utána: DISCO, Szellemház, Büfé, Tombola)

FARSANG 2018

A legjobban a DISCO tetszett! Modern, jó zenék. A legjobb talán benne a sok dísz és fény volt! Nagyon élveztem!
A szellemház is jó volt! Pont az ijesztő és a nem annyira ijesztő között volt! Ötletes, sok munka lehetett még kitalálták!
A tombola is jó volt bár én pont nem nyertem semmit! A nyeremények többségét szívesen elfogadtam volna.
A büfében nagyon jó ételek voltak! Én egy kókuszgolyót ettem, ami nagyon ízlett!
Az osztály produkciók nagyon ötletesek, viccesek voltak! Látszott, hogy mindenki sok időt fordított a kitalálására!
Örültem, hogy nem volt ilyen eredményhirdetés, mert nem szeretem mikor különbséget tesznek, egyes előadások között! Jó volt, hogy mindenki kapott egy Balaton szeletet!

Jól éreztem magam!

Radics Dorka 6.b

2017. december 1. DISCO a felsőtagozatosoknak

2017. november 15. 7. óra: Továbbtanulási fórum

2017. október 27. Bolhapiac a tornateremben.

2017. október 11. Az ötödikesek avatása.

2017. október 4-én szerdán 14 órakor tartjuk a 16-os teremben a diákönkormányzat alakuló ülését.
Minden osztályból szeretettel várunk 2 főt, akik képviselik az osztályukat!

Némethy Beáta
DÖK-segítő tanár