DÖK – Diákönkormányzat

Árusítás időpontja: 14.45-15.45
Visszapakolás (asztalok, székek): 15.45-16.00
Helyszín: udvar

Az árusítóhelyekért való tolongás elkerülése miatt új szabályokat vezetünk be:

• Aki szeretne árusítani 2018. május 25. péntekig jelentkeznie kell, ha alsós akkor az osztályfőnökénél, ha felsős Némethy Bea diákönkormányzatot segítő tanárnál.
  • A jelentkezések alapján fogjuk elosztani az ebédlői asztalokat, székeket.
  • Csak az árusíthat, aki a megadott időpontig jelentkezett, és kap „árusítási engedélyt”!
    Az árusítás helypénzhez kötött 50 Ft/árusító. Ezzel a diákönkormányzatot támogatjátok.
    Az asztalt, vagy a széket, vissza kell vinni az ebédlőbe!
  • Asztal bérlet 100 Ft/asztal, szék bérlet 50 Ft/szék.
    (Pénteken kipakoláskor fizetendő, visszapakoláskor mindenki visszakapja a bérleti díjat.)
  • Csak asztalról vagy székről szabad árusítani!
  • A bolhapiacon nem tudunk senkit megkeresni!
    Mindenki beszélje meg a szüleivel, hogy akiért 15-16 között jönnek, hol találja meg.

Az árusításra szánt portékát mindenképpen mutasd meg szüleidnek,
beszéld meg velük mit, mennyiét adhatsz el a bolhapiacon!

Némethy Beáta
Diákönkormányzatot segítő tanár

A tanév DÖK eseményei:

2017. január 26. Farsangi bál  a felsősöknek (utána: DISCO, Szellemház, Büfé, Tombola)

FARSANG 2018

A legjobban a DISCO tetszett! Modern, jó zenék. A legjobb talán benne a sok dísz és fény volt! Nagyon élveztem!
A szellemház is jó volt! Pont az ijesztő és a nem annyira ijesztő között volt! Ötletes, sok munka lehetett még kitalálták!
A tombola is jó volt bár én pont nem nyertem semmit! A nyeremények többségét szívesen elfogadtam volna.
A büfében nagyon jó ételek voltak! Én egy kókuszgolyót ettem, ami nagyon ízlett!
Az osztály produkciók nagyon ötletesek, viccesek voltak! Látszott, hogy mindenki sok időt fordított a kitalálására!
Örültem, hogy nem volt ilyen eredményhirdetés, mert nem szeretem mikor különbséget tesznek, egyes előadások között! Jó volt, hogy mindenki kapott egy Balaton szeletet!

Jól éreztem magam!

Radics Dorka 6.b

2017. december 1. DISCO a felsőtagozatosoknak

2017. november 15. 7. óra: Továbbtanulási fórum

2017. október 27. Bolhapiac a tornateremben.

2017. október 11. Az ötödikesek avatása.

2017. október 4-én szerdán 14 órakor tartjuk a 16-os teremben a diákönkormányzat alakuló ülését.
Minden osztályból szeretettel várunk 2 főt, akik képviselik az osztályukat!

Némethy Beáta
DÖK-segítő tanár