Iskolai versenyek – 2019/20.

Iskolai énekverseny

3. évfolyamon:

I. Mausch Réka 3.b
II. Borsos Réka 3.a
III. Dorozsmai Nikolett 3.a

4. évfolyamon:
I. Atiyeh Jázmin 4.a
II. Bódis Panna 4.a
III. Némethy Lilla 4.c

5. évfolyamon szóló kategóriában:

I. Herczeg Ilka 5.c
II. Pilinszky Dorottya 5.b
II. Fodor Attila 5.b
III. Masurek Léna 5.b
III. Antal-Futó Petra 5.c
III. Germán Luca 5.c

6. évfolyamon szóló kategóriában:

I. Kakuk Flóra Dafné 6.c
II. Bálint Lilla 6.a

6. évfolyamon duett kategóriában:

I. Hamilton Lujza 6.c – Tóth Katinka 6.c
II. Csányi Dienes Alíz 6.a – Jandzsó Mira 6.a

7. évfolyamon szóló kategóriában:

I. Párdányi Rebeka 7.b
II. Antal-Futó Zsófia 7.b

8. évfolyamon szóló kategóriában:

I. Fodor Szonja 8.b
II. Takács Anna 8.a

8. évfolyamon kiscsoportos kategóriában:

I. Böhönyey Eszter 8.a – Nagyistván Kata 8.a – Kovács Kinga 8.a – Varró Eszter 8.a – Várfalvi Zoé 8.a – Gyüre Lili 8.a – Takács Anna 8.a

Lelkes előadásért dicséretet kapott:
Csőke István 8.a – Irlanda Sándor 8.a – Tőzsér Dániel 8.a – Ekker Áron 8.a

Iskolai rajzverseny

2. évfolyamon:
I. Tamásovics Katalin 2.b
II. Török Balázs 2.b
III. Illés Panna Boróka 2.b

3. évfolyamon:
I. Mausch Réka 3.b
II. Kemény Dóra 3.a
III. Körmendi Szabolcs 3.a

4. évfolyamon:
I. Cserfalvi Natália 4.c
II. Lenzsér Anna Sára 4.c
III. Némethy Lilla 4.c

5.-6. évfolyamon
I. Soltész Virág 6.c
II. Deli Mandula 6.a
III. Germán Luca 5.c

7.-8. évfolyamon
I. Karácsonyi Lilla 8.b
II. Kuti Hajnalka 8.d
III. Erdősi Tamara 7.a

Iskolai “Mondd ki szépen!” szépolvasó-verseny

I. Ambrus Eszter 4.b
II. Barinkai Oszkár 4.c
III. Némethy Lilla 4.c

Iskolai “Szép Magyar Beszéd” – Kazinczy-verseny

5-6. évfolyamon:
I. Deli Mandula 6.a
I. Bombera Emma 5.c

II. Tőzsér Nikoletta 5.b
II. Tóth Katinka 6.c
III. Madarassy Viola 6.a

7-8. évfolyam:
I. Menich Réka 8. d
I. Takács Anna 8. a

II. Radics Dorka 8. b
III. Csőke István 8. a

Iskolai vers- és prózamondó verseny

3. évfolyamon:
Vers kategóriában:

I. Kemény Dóra 3.a
II. Bagoly Zsófi 3.c
III. Zsoldos Veronika 3.c

Próza kategóriában:

I. Tóth Márton 3.c
II. Józsa Eliza 3.b
III. Rosta Ádám 3.a

4. évfolyamon:
Vers kategóriában:

I. Molnár Eszter 4.c
II. Ambruzs Eszter 4.b
III. Miklós Léna 4.b

Próza kategóriában:
I. Barinkai Oszkár 4.c
II. Takács Levente 4.a
III. Mezey-Nagy Kitti 4.c

5-6. évfolyamon:

Vers kategóriában:

I. Fodor Attila 5.b
II. Jandzsó Mira 6.a
III. Tóth Katinka 6.c
III. Antal-Futó Petra 5.c

Próza kategóriában:

I. Germán Luca 5.c
II. Metláger Nóra 5.b
III. Gróf András 6.c

7-8. évfolyamon:

Vers kategóriában:

I. Irlanda Sándor 8.a
I. Bercsényi Zille 8.b
II. Csőke István 8.a
III. Radics Dorka 8.b

7-8. évfolyamon:

Próza kategóriában:

I. Pataki Nikolett 7.c
II. Jamal Dávid 8.b
III. –

Iskolai német vers- és prózamondó verseny

1-2. évfolyamon:
Vers kategóriában:

I. Kóder Balázs 2.c
II. Gróf Kamilla 2.c
II. Sárközy Csenge 2.c
III. Jansen Lisa 2.c
III. Lábiscsák Csanád 2.c

Próza kategóriában:
I. Üveges Viktória 2.c
II. Borza Janka 2.c
III. Pákolicz Olivér 2.c

3-4. évfolyamon:
Vers kategóriában:

I. Molnár Eszter 4.c
II. Dolánszky Anna 3.c
II. Némethy Lilla 4.c
III. Cserfalvi Natália 4.c
III. Kovács Lelle 3.c
III. Zsoldos Veronika 3.c
IV. Tóth Márton 3.c

Próza kategóriában:

I. Üveges Regina 4.c
II. Turjánszky Mirtill 4.c
III. –

5-6. évfolyamon:

Vers kategóriában:

I. Kakuk Flóra Dafné 6.c
II. Szalai Kornél 6.c
II. Zsoldos Domonkos 5.c
III. Antal-Futó Petra 5.c
III. Bóta Bercel 6.c
IV. Görög Csanád 6.c
IV. Szilas Hanna 6.c

Próza kategóriában:
I. Tóth Katinka 6.c
II. Herczeg Ilka 5.c
II. Farkas Flóra 6.c
III. Bak Natália 6.c
IV. Bombera Emma 5.c

Iskolai komplex anyanyelvi verseny

3. évfolyamon

I. Kemény Dóra 3.a
II. Vijverberg Vincent 3.c
III. Szabó Dóra Laura 3.b

4. évfolyamon
I. Mauritz Ádám 4.c
II. Horváth Julianna 4.c
III. Harsányi Jázmin 4.b

Iskolai Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

5 . évfolyamon:
I. Vu Le Gia Han 5.a
II. Tekse Orsolya 5.a
III. Sekovanic Vera 5.c

6. évfolyamon:
I. Bak Natália 6.c
II. Bertalan Júlia 6.b
III. Deli Mandula 6.a

7. évfolyamon:
I. Bánhidi Péter 7.a
II. Mizser Lili 7.b
III. Terman Kinga 7.c

8. évfolyamon:
I. Menich Réka 8.d
II. Kakuk Niké 8.d
III. Németi Zsófia 8.c

Iskolai forduló: Őrmező költői versmondó verseny

3. évfolyamon:
I. Németh Kitti 3.c

II. Dolánszky Anna 3.c
III. Bagoly Zsófi 3.c

4. évfolyamon:
I. Molnár Eszter 4.c

II. Üveges Regina 4.c
III. Somogyi Boglárka 4.c

Iskolai természetismeret verseny

5. évfolyamon:
I. Zsoldos Domonkos 5.c
II. Germán Luca 5.c
II. Fodor Attila 5.b
III. Vu Le Gia Han 5.a
III. Ludas Tamás 5.c

6. évfolyamon:
I. Bánhidi Tamás 6.a
II. Fülöp-Pusztai-Varga Zoé 6.b
III. Jónás Benedek 6.b

Iskolai biológiaverseny

7. évfolyamon:
I. Bánhidi Péter 7.a
II. Kádár Kolos 7.c
III. Vu Ngoc Thao Minh 7.b

8. évfolyamon:
I. Gánóczy Léna 8.c
II. Böhönyey Eszter 8.a
III. Kuti Hajnalka 8.d
III. Prohászka Soma 8.b

Iskolai földrajzverseny

7. évfolyamon:
I. Hoffmann Dénes 7.c
II. Bánhidi Péter 7.a
III. Wégerbauer Bence 7.c

7. évfolyamon:
I. Jamal Dávid 8.b
II. Gál Franciska 8.d
III. Vágó Bernadett 8.b

Iskolai informatikaverseny

Komplex kategóriában:

I. Boda Sámuel 6.a
II. Gara Ákos 6.b
III. Jónás Benedek 6.b

Grafika kategóriában:
I. Sekanovic Vera 5.c
I. Ugyan Rézi Anuk 5.c

II. Török Dorina 5.a
II. Dalicsek Tünde 6.b
II. Vu Le Gia Han 5.a
III. Masurek Léna 5.b
III. Végh Péter 5.c

Iskolai kémiaverseny

8. évfolyamon:

I. Gál Franciska 8.d
II. Gyüre Dávid 8.a
III. Jamal Dávid 8.b

7. évfolyamon:

I. Bánhidi Péter 7.a
II. Sárközi Lázár 7.c
III. Terman Kinga 7.c

Iskolai matematikaverseny

5. évfolyamon
I. Fodor Attila 5.b
II. Szentpéteri Ákos 5.c
III. Miklós Péter 5.a

6. évfolyamon
I. Görög Csanád 6.c
II. Rettiger Márton 6.c
III. Ináncsi Zsófia 6.b

7. évfolyamon
I. Vu Ngoc Thao Minh 7.b
II. Bánhidi Péter

8. évfolyamon

I. Mersich Dávid 8.b
II. Prohászka Soma 8.b
III. Gál Franciska 8. d

Gratulálunk!