Fogadóórák

Tisztelt Szülők!

A szülők és a pedagógusok folyamatos kommunikációjának segítésére bevezetjük a pedagógusok heti egyéni fogadóóráját.
Ezen kizárólag legalább a fogadóóra előtt két nappal való előzetes bejelentkezés, egyeztetés után van módunkban a szülőket fogadni.

Jelentkezni lehet:

a) az érintett pedagógusnál,

b) a titkárságon telefonon
Ebben az esetben kérjük a szülő nevét, elérhetőségét, gyermek nevét,
osztályát, pedagógus nevét, időpontot megadni.

A jelentkezés akkor válik érvényessé, ha azt a titkárság vagy a pedagógus visszajelzi.

Fenntartjuk a jogot, hogy előre nem látható esemény esetén lemondjuk a fogadóórát, erről megpróbáljuk az érintett szülőket tájékoztatni a megadott elérhetőségeken.

 

Ábrahám Mónika ének, karvezetés-néptánc szerda 5. óra
Bacsiné Ledniczki Tímea történelem, földrajz kedd 6. óra
Bán Blanka Zsófia tanító csütörtök 3. óra
Bártfai Lászlóné ig.h matematika, informatika péntek 14-16
Bede Viktor biológia, földrajz kedd 3. óra
Bogdán Bence tanító kedd 6. óra
Borostyánkőy Ágnes tanító, német kedd 2. óra
Cselőteiné Fekécs Éva angol, biológia, földrajz hétfő 3. óra
Csúcs Zsuzsanna német nemzetiségi tanító szerda 3. óra
Erdélyi Kincső német nemzetiségi tanító péntek 3. óra
Fabók Gizella ének, tánc hétfő 4. óra
Fehér Józsefné Istóczki Ildikó német nemzetiségi tanító, német szerda 5. óra
Firgi-Vaizer Anett angol csütörtök 4. óra
Gál Borbála német nemzetiségi tanító, német hétfő 3. óra
Gruizné Takács Andrea tanító szerda 4. óra
Haászné Borsos Veronika tanító kedd 4. óra
Hegedűs-Zelenák Edit tanító kedd 4. óra
Hiszékeny Mónika tanító csütörtök 3. óra
Jakab Anita tanító kedd 3. óra
Jósvai Ferenc testnevelés szerda 4. óra
Juhász Erna földrajz, rajz hétfő 4. óra
Kanyó Zsolt informatika kedd 4. óra
Kárpáti Andrea testnevelés csütörtök 4. óra
Kiss Szonja Emma tanító kedd 5. óra
Kovácsné Herman Katalin matematika, földrajz kedd 1. óra
Laczkó Anna tanító csütörtök 3. óra
Dr. Lendvayné Havasi Henriette tanító hétfő 3. óra
Lengyel Renáta tanító csütörtök 2. óra
Madarassy Krisztina tanító, angol péntek 3. óra
Makai Sándor tanító kedd 5. óra
Dr. Marosiné Szabó Erika matematika, fizika szerda 4. óra
Mértény Enikő tanító kedd 5. óra
Dr. Mohainé Konkoly Erzsébet ig.h magyar, német kedd 14-16
Molnár Zsuzsanna tanító, német csütörtök 6. óra
Moróné Pálos Zsuzsanna matematika szerda 5. óra
Nagy Barbara magyar, történelem csütörtök 2. óra
Nagy Gabriella angol szerda 3. óra
Némethy Beáta informatika hétfő 2. óra
Oláh Eszter tanító hétfő 3. óra
Opánszki Andrea tanító csütörtök 5. óra
Oszlányi Mária magyar, könyvtár szerda 5. óra
Pálné Neumayer Éva tanító szerda 5. óra
Pécsi Marianna tanító, testnevelés hétfő 7. óra
Dr. Pröhléné Hehl Éva ig. matematika, fizika csütörtök 14-16
Rásztóczky Mónika tanító kedd 4. óra
Rózsa Katalin matematika, könyvtár szerda 5. óra
Sáfránné Norczen Csilla tanító, angol, matematika kedd 4. óra
Szabados Edina tanító csütörtök 4. óra
Szegvári Zsuzsanna tanító csütörtök 2. óra
Takács Ildikó magyar, angol csütörtök 2. óra
Takácsné Ungár Eszter tanító kedd 4. óra
Tálasi Zsuzsanna fejlesztőpedagógus péntek 2. óra
Tivadar Ágnes tanító szerda 5. óra
Tóthné Gergely Judit tanító kedd 6. óra
Tóthné Völgyes Zsófia német, történelem kedd 2. óra
Turi Alexandra magyar kedd 3. óra
Varga Erika testnevelés, gyógytestnevelés szerda 3. óra
Veiszné Kővári Dóra német csütörtök 5. óra
Verpelétiné Tóth Erzsébet magyar, könyvtár péntek 5. óra
Vizi Andrea angol csütörtök 2. óra