Fővárosi és területi versenyek eredményei

 2017/18. tanév

Fővárosi informatika versenyen:

Komplex kategóriában:

V. helyezést ért el:
Dolánszky Dávid 6.d

Felkészítő tanáraik: Keresztfalviné Illés Renáta és Némethy Beáta

Bemutató készítés kategóriában:

II. helyezést ért el:
Dolezsál Zsófi 8.c

Felkészítő tanára: Némethy Beáta


Budapesti német vers- és prózamondó versenyen:

3-4. évfolyamon:

Vers kategóriában:

II. helyezést ért el:
Antal-Futó Petra 3.c

Felkészítő tanárai:  Blaha Ágnes és Pethő-Kátai Boglárka

7-8. évfolyamon:

Vers kategóriában:

II. helyezést ért el:
Debreczeni Nóra 7.c

Próza kategóriában:

IV. helyezést ért el:
Nyárády Lilla 7.c

Felkészítő tanáraik: Gál Borbála és Tóthné Völgyes Zsófia


Zrínyi Ilona matematikaverseny területi fordulóján
2. évfolyamon:

I. helyezést ért el
Tóth Marcell Domonkos 2.b

V. helyezést ért el
Fülöp Sámuel 2.b

Felkészítő tanáruk: Králikné Muszély Ágnes

6. évfolyamon

6. helyezést ért el
Prohászka Soma 6.b

Felkészítő tanára: Móróné Pálos Zsuzsanna

8. évfolyamon

III. helyezést ért el
Szentpéteri Botond 8.c

VIII. helyezést ért el
Török Csongor 8.b

Felkészítő tanáruk: Dr. Prőhléné Hehl Éva

 

Zrínyi Ilona matematikaverseny területi fordulóján csapatban 

2. évfolyamon:

I. helyezést ért el

Fülöp Sámuel 2.b
Harsányi Jázmin 2.b
Tóth Marcell Domonkos 2.b

Felkészítő tanáruk: Králikné Muszély Ágnes

8. évfolyamon

III. helyezést ért el

Szentpéteri Botond 8.c
Szász Luca 8.b
Török Csongor 8.b

Felkészítő tanáruk: Dr. Prőhléné Hehl Éva


A Bolyai Természettudományi Csapatverseny területi fordulóján

 

I. helyen végzett a 

Tudósok csapata:

Fülep András 3.c, Zsoldos Domonkos 3.c,
Germán Luca 3.c, Turi Zsombor 3.c

Felkészítő tanáruk: Opánszki Andrea

I. helyezést ért el a
Négypupú tevék csapata:

Török Botond 5.a, Sztán Balázs 5. a
Bánhidi Péter 5.a, Bottlik Barnabás 5.a

V. helyezést ért el a
BO-KA-SZENT-TÖR csapata

Borsik Balázs 8.c, Kavalecz-Szücs Lilien 8.b,
Irlanda Domonkos 8.a, Török Csongor 8.b

 


A Bolyai Matematika Csapatverseny területi fordulójában

II. helyen végzett:

a Hasábkrumplik csapata:

Borsik Balázs 8.c, Kavalecz-Szücs Lilien 8.b,
Szentpéteri Botond 8.c, Török Csongor 8.b

V. helyen végzett:

a Hol az ezres?  nevű csapat:

Jordán Levente 8.b, Karakas Botond 8.b,
Petz Máté 8.b, Rátkai-Anna Bori 8.b

Felkészítő tanáruk: Dr. Prőhléné Hehl Éva

VI. helyen végzett:

a Mate-Kosok csapata:

Horváth Pál 6.b, Jamal Dávid 6.b,
Mersich Dávid 6.b, Prohászka Soma 6.b

Felkészítő tanáraik: Moróné Pálos Zsuzsanna és Rózsa Katalin

  Gratulálunk a szép teljesítményekhez!