Iskolai versenyek eredményei

2017/18. tanév

ALSÓS iskolai versenyek:

Szövegértés verseny

3. évfolyam

1. Sekovanic Vera 3.c
2. Szentpéteri Ákos 3.c
3. Masurek Emma Léna 3.b
3. Fodor Attila 3.b

4. évfolyam

1. Bertalan Júlia 4.b
2. Tóth Katinka Eszter 4.c
3. Kovács Lili Dóra 4.c
3. Tóth Kolos Barnabás 4.b

Német vers- és prózamondó iskolai verseny

1-2. osztályok között:

Próza kategóriában:
1. Turjánszky Mirtill 2.c
2. Üveges Regina 2.c
3. Kovács Lelle 1.c

Vers kategóriában:
1. Somogyi Boglárka 2.c
2. Molnár Eszter 2.c
3. Némethy Lilla 2.c – Lenzsér Anna 2.c

3-4. osztályok között:

Próza kategóriában:
1. Bak Natália 4.c
2. Kovács Lili 4.c
3. Turi Zsombor 3.c – Gróf András 4.c

Vers kategóriában:
1. Zsoldos Domonkos 3.c
2. Tóth Katinka 4.c
3. Szentpéteri Ákos 3.c – Antal-Futó Petra 3.c

Matematika verseny 

3. évfolyamon:

1. Vu Le Gia Han 3.a
2.  Miklós Péter 3.a
3. Szentpéteri Ákos 3.c

4. évfolyamon:

1. Tóth Kolos Barnabás 4.b
2. Bóta Bercel László 4.c
3. Bánhidi Tamás 4.a

Helyesírási verseny

3. évfolyamon:

1. Fodor Attila 3.b
2. Ropoli Barnabás 3.b
3. Vu Le Gia Han 3.a
3. Sekovanic Vera 3.c

4. évfolyamon:

1. Bak Natália 4.c
2. Bertalan Júlia 4.b
2. Deli Mandula 4.a
3. Gróf András 4.c

Iskolai vers-, és pózamondó verseny 3-4. évfolyam

Vers kategóriában:

3. évfolyamon:

1. Fodor Attila 3.b
2. Francsics Tamás 3.c
3. Antal-Futó Petra 3.c

4. évfolyamon:

1. Csányi-Dienes Aliz 4.a
2. Tóth Katinka Eszter 4.c
2. Görög Csanád Botond 4.c
3. Nyerges Balázs 4.b
3. Mersich Ditte 4.a

Próza kategóriában:

3. évfolyamon: 

1.  Masurek Léna 3.b
2. Zilizi Ádám 3.a
3. Takács Eszter 3.b

4. évfolyamon:

1.  Ináncsi Zsófia 4.b
2.  Illés Gergő 4.a
2. Jandzsó Mira 4.a
3. Bertalan Júlia 4.b
3. Bak Natália 4.c

Iskolai énekverseny:

3. évfolyamon: 

1. Vu Le Gia Han 3.a 
2. Antal-Futó Petra 3.c
3. Winkler Csaba 3.a
3.  Eleki Tibor Marcell 3.b

4. évfolyamon:

1. Tóth Katinka Eszter 4.c
2. Ináncsi Zsófia 4.b
3. Kakuk Flóra Dafné 4.c
3. Szilágyi Szabolcs 4.a

 Montágh Imre szépolvasási verseny – 4. évfolyam

1. Fekete Zsombor 4.b
2. Bálint Lilla 4.a
3. Kovács Lili Dóra 4.c és  Kerekes Gergő 4.b

Fekete István szépolvasási verseny     

3. évfolyam  

1.  Fodor Attila 3.b
2.  Sekovanic Vera 3.c
2.  Germán Luca 3.c
3.  Váczi Ádám 3.a
3.  Vu Le Gia Han 3.a

4. évfolyam

1. Tóth Katinka Eszter 4.c
2.  Kakuk Flóra Dafné 4.c
3.  Kerekes Gergő 4.b
3. Fekete Zsombor 4.b

Iskolai rajzverseny

2. évfolyam

1.  Török Boglárka 2.a
2.  Cserfalvi Natália 2.c
3.  Lővei Liliána 2.a

3. évfolyam 

1. Tácsik Míra 3.c 
2. Németh Liza 3.c
2.  Germán Luca 3.c

4. évfolyam

1. Csiszovszki Lili 4.a
2. Kovács Lili 4.c
2.  Gara Ákos 4.b

FELSŐS iskolai versenyek:

Történelem verseny
5. évfolyam:

1. Marton Réka 5.c
2. Bánhidi Péter 5.a
3. Hoffmann Dénes 5.c

6. évfolyam:

1. Jamal Dávid 5.b
2. Gál Franciska 6.d
3. Gagyi Ádám 6.c

7. évfolyam:

1. Makranczi Zsombor 7.b
2. Kádas Nikol 7.b
3. Stiedl Balázs 7.c

8. évfolyam:

1. Kotán Krisztián 8.a
2. Sárosi Laura 8.c
3. Brantmüller Laura 8.a

Angol szövegértési verseny

5. évfolyam

1. Borbély Sofia 5.b
2. Vu Ngoc Thao Minh 5.b
3. Erdősi Tamara 5.a

Informatika verseny:

Grafika kategória:

1. Vu Ngoc Thao Minh 5.b
2. Valter Meredisz 5.a
3. Helmle Zsombor 5.c
3. Ristyák Luca 5.b

Komplex kategória:

1. Izsó Krisztina 6.d
2. Dolánszky Dávid 6.d
3. Kuti Hajnalka 6.d
3. Sipos Gergely 6.a

Német vers- és prózamondó iskolai verseny

5-6. osztályok között:

Próza kategóriában:
1. Takács-Ungár Benjamin 6.d
2. Kabai Szófia 5.c
3. Baracza Bogáta 6.d – Marton Réka 5.c

Vers kategóriában:
1. Kuti Hajnalka 6.d
2. Pataki Nikolett 5.c
3.Fülep Hanna 5.c – Menich Réka 6.d

7-8. osztályosok között:

Próza kategóriában:
1. Szarka Júlia 7.c
2. Nyárády Lilla 7.c

Vers kategóriában:
1. Debreczeni Nóra 7.c
2. Gaál Eszter 7.c
3. Bugár Boglárka 7.c

 

Matematika verseny

5. évfolyamon:

1. Marton Réka 5.c
2. Bánhidi Péter 5.a
3. Kecskeméti Zsófi 5.c

6. évfolyamon:

1. Prohászka Soma 6.b
2. Rákos Ádám 6.c
3. Tomasószki Máté 6.d
4. Mersich Dávid 6.b

7. évfolyamon:

1. Sztán Kristóf 7.a
2. Módly Dominik 7.a
3. Ruzsinszki Bálint 7.b

8. évfolyamon:

1. Török Csongor 8.b
2. Szentpéteri Botond 8.c
3. Kavalecz-Szücs Lilien 8.b

Vers-és prózamondó versenyen 5-8.

Vers kategóriában

5-6. évfolyamon:

1. Takács-Ungár Benjamin 6.d
2. Menich Réka 6.d
3. Sárközi Zsófia 6.a
3. Kuti Hajnalka 6.d

7-8. évfolyamon:

1. Debreczeni Nóra 7.c
1. Rátkai Bori 8.b
2. Gaál Eszter 7.c
3. Árkai Laura 7.b
3. Csilik Zsófia 7.a

Próza kategóriában

5-6. évfolyamon:

1. Erdősi Tamara 5.a
2. Karácsonyi Lilla 6.b
3. Marton Réka 5.c
3. Zele-Molnár Zoé 5.b

7-8. évfolyamon: 

1. Nyárády Lilla 7.c
2. Szarka Júlia 7.c
3. Majzik Barnabás 7.a

Angol szépkiejtési versenyen

5. évfolyamon

1. Brantmüller Ádám 5.a
2. Borbély Sofia 5.b
2. Csilik György 5.b
3. Horváth Benedek 5.b
3. Juhász Péter 5.b

6. évfolyamon

1. Nguyen Anna 6.a
2. Szakács Barbara 6.c
2. Németi Zsófia 6.c
3. Toller Kármen 6.c
3. Juhász Fanni 6.c

Herman Ottó Kárpát-medencei biológia versenyen

7. évfolyamon

1. Szarka Júlia 7.c
2. Bak Dániel 7.c
3. Stiedl Balázs 7.c
4. Németh Máté 7.b

8. évfolyamon

1. Böhönyey Lili 8.a
2. Török Csongor 8.b
3. Rátkai Bori 8.b

Hevesy György Kárpát-medencei kémiaversenyen

7. évfolyamon

1. Stiedl Balázs 7.c
2. Sztán Kristóf 7.a
3. Szarka Júlia 7.c

8. évfolyamon

1. Brantmüller Laura 8.a
2. Szentpéteri Botond 8.c
3. Török Csongor 8.b

Teleki Pál Földrajzverseny

8. évfolyamon:

1. Török Csongor 8.b
2. Brantmüller Laura 8.a
3. Szentpéteri Botond 8.c

7. évfolyamon:

1. Szarka Júlia 7.c
2. Molnár Olivér 7.b
3. Ruzsinszki Bálint 7.b

Népdaléneklési verseny

1. Párdányi Rebeka 5.b
2. Antal-Futó Zsófia 5.b
2. Vu Ngoc Thao Minh 5.b
3. Bagi Nóra 5.a

Népdaléneklési verseny –Duett kategória

1. Baracza Bogáta-Kakuk Niké 6.d
2. Hódi Dalma-Menich Réka 6.d
3. Árkai Laura- Dobrovits Petra 7.b

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny 

5. évfolyam

1. Marton Réka 5.c
2. Bánhidi Péter 5.a
3.  Debreczeni Léna 5.c

6. évfolyam

1. Takács-Ungár Benjámin 6.d  
2. Takács Anna  6.a
3. Kakuk Niké  6.d

7. évfolyam

1.  Bugár Boglárka 7.c
2. Mihálka Fanni 7.b
3. Szarka Júlia 7.c

8. évfolyam

1. Brantmüller Laura 8.a
2. Jordán Levente 8.b
3. Simon Viktória 8.b
3. Vaszkó Ádám 8.c

Kazinczy szépkiejtési verseny

5-6. évfolyam

1. Menich Réka 6.d
2. Radics Dorka 6.b
2. Takács-Ungár Benjámin 6.d
3. Bánhidi Péter 5.a

7-8. évfolyam

1. Dolezsál Zsófi  8.c
2. Szarka Júlia 7.c
3. Varga Laura 8.b