Jótékonysági vásár

“Jó helyre került az adomány!
 A Tábitha ház dolgozói köszönetüket fejezték ki
 az adventi vásárból befolyt adományért.”

Az adomány sorsáról a Tábitha ház logójára kattintva tájékozódhatnak:

Adventi jótékonysági vásár  2016

Nagy örömmel tudatjuk, hogy a vásár összbevétele:
 954 000 Ft.

A vásár teljes bevételét a Tábitha Gyermekhospice Ház részére utaltuk át,
 amelyből egy minden szükséges dologgal felszerelt kötöző kocsit szereznek be.

Köszönjük minden résztvevőnek, támogatónak a tevékeny és rendkívül eredményes
közreműködést a jótékonysági vásáron.

vasar6     vasar7

Jótékonysági vásár  2016

Időpontja: 2016. december 8. csütörtök

Az adventi időszakban egyre gyakrabban gondolunk arra, mivel tudnánk örömet szerezni szeretteinknek, barátainknak. Ilyenkor nehéz sorsú embertársaink iránti együttérzésünk is nagyobb hangsúlyt kap. A szeretet ünnepének közeledtével több odafigyelést, támogatást nyújtunk a rászorulóknak.
Iskolánkban évek óta adventi jótékonysági vásárt rendezünk, melynek teljes bevételét valamilyen nemes célra ajánljuk fel.

Idén a Tábitha Gyermekhospice Ház a kedvezményezettünk.
Az intézmény 5. éve nyújt térítésmentes ellátást az erre igényt tartó, az életet veszélyeztető betegségekben szenvedő és az életük végén levő gyermekbetegeknek. Az intézmény állami finanszírozás nélkül, civil támogatás mellett működik. A vásár bevételéből a mellékelt kötözőkocsi  megvásárlásához járul hozzá iskolánk alapítványa.

A Tábitha Gyermekhospice Házról

Minden felajánlást, támogatást örömmel fogadunk.

A befolyt összegből megvásárolt orvosi segédeszközt Bíróné Rizmayer Anna a kuratórium elnöke és
Dr. Bódis Zoltán az alapítvány jogi képviselője adja át személyesen az intézmény vezetőjének,
Dr. Benyó Gábor orvos igazgatónak.

Adventi jótékonysági vásár 2014

Iskolánk alapítványa 2014. december 11-én jótékonysági vásárt rendezett.

alapitvanyi_vasar_2014_1.jpg

Sürögtek-forogtak a mézeskalácsok között a nyolcadikosok, gyorsan fogyott a sok-sok finomság, házi sütemény.

alapitvanyi_vasar_2014_2
Zsúfolásig megtelt vásári portékákkal az ebédlő és az aula, mindenki találhatott ízléses díszeket, karácsonyi ajándékokat.

Nagy örömmel tájékoztatjuk a kedves tanulókat és szülőket,
hogy a vásár összbevétele
825 200 Ft.

A teljes bevételt az I. számú Gyermekklinika Gyermeksürgősségi Osztálya számára ajánljuk fel, ahol egy gyermekek számára optimalizált EKG készülék  megvásárlásához várják segítségünket.

Köszönjük a szülők, gyermekek, rokonok, barátok és pedagógusok önzetlen, áldozatkész munkáját!

Jótékonysági vásár 2013

alapitvanyi_vasar_2013.jpg

Karácsony közeledtével a Teleki Blanka Általános Iskola tanulóiszülői közössége és tanárai lelkesen készültek a jótékonysági vásárra, amelyet 2013. december 12-én rendeztünk meg.

Az alapítvány kuratóriuma úgy gondolta, hogy a személyes felkeresés,  az előre megfogalmazott cél fokozott érdeklődést,  tenni akarást vált ki minden jóérzésű emberből.

Így esett a választás a SOTE II. sz. Gyermekklinikára,  ahol Dr. Hauser Péter vállalta a személyes kapcsolattartást.  Elmondta, hogy nagy segítségükre lenne egy olyan hasznos készülék,  amely a daganatos és leukémiás gyermekek rehabilitációjában élkülözhetetlen.
Bízunk abban, hogy iskolánk az eddigiekhez hasonlóan,  lelkes összefogással, sikerrel jár,
és előteremt “vásárfiával” körülbelül 700 ezer forintot.
Ezzel szeretnénk hozzájárulni a MOTOmed Viva2 végtagmozgató árához.

A befolyt összeget Bíróné Rizmayer Anna, a kuratórium elnöke  és Dr. Bódis Zoltán, az alapítvány jogi képviselője adja majd át  személyesen a Tűzoltó utcai Gyermekklinikán.

A vásár teljes bevétele
 780 000 Ft.

“Segítség, amely célba ér.”