Sportversenyek eredményei

2016/17. tanév

Kerületi kosárlabda-bajnokságon

a 4. korcsoportban ezüst érmes csapatunk:

Csányi Kristóf 8.a, Bősze Bálint 8.a, Móri Barnabás 8.c, Turcsics Gergely 8.c,
Majzik Barnabás 6.a, Dormán Miklós 7.b, Csőke Richárd 7.a, Takács Bálint 6.c,
Szentpéteri Botond 7.c, Takács Dóra 8.c

Felkészítő tanáruk: Jósvai Ferenc


Kerületi labdarúgó-bajnokságon

a 3. korcsoportban ezüst érmes csapatunk:

Garamvölgyi Vince  6.c, Bán Levente 6.b, Rettinger Péter 6.c, Szabó Ágoston 6.c,
Majzik Balázs 6.a, Módly Domonkos 6.a, Mohamad Ziad 6.a,
Musa Izmael 6.a, Vass Gergely 6.a, Dukát Botond 6.b, Molnár Olivér 6.b

Felkészítő tanáruk: Jósvai Ferenc


Újbuda Diákolimpia
“Partizán” kidobós versenyen

I-II. korcsoportban a fiúk között

győztes: a Teleki csapata

Wégerbauer Bence 4.c, Polgár Tamás 4.a, Homó Zotmund 4.c,  Helmle Zsombor 4.c,
Kiss Gergely 4.c,  Szarka Dani 4.c,  Hoffmann Dénes 4.c, Ádány Lóránt 4.c,
Török Botond 4.a, Szabó Áron 4.c

Felkészítő tanáruk: Pécsi Marianna


Úszás versenyen

III. korcsoportban, fiú, váltóban

győztes: a Teleki csapata

Kiss Bálint 6.a, Schödl András 6.a,
Berzéki Olivér 6.a,  Egressy Mátyás 5.a


Úszás versenyen

III. korcsoportban, fiú 50 m-es mellúszásban

tarczi
2. helyezett: Tarczi Attila 5.c


A kerület Napja alkalmából rendezett
Városrészek közötti futáson,  a Tömegesítési versenyen

iskolánk  az előkelő 2. helyezést szerezte meg!

kupa

Mindenki részvételét nagyon köszönjük!


Úszás versenyen

 III. korcsoportban, 50 m-es fiú gyorsúszásban

berzeki_oliver

Győztes: Berzéki Olivér 6.a


A kerületi váltó csapatbajnokságon

a II. korosztályos fiú csapat bronzérmet nyert

A csapat tagjai: 

Botlik Barna 4.a, Polgár Tamás 4.a, Rácz Bendegúz 5.c,
Tarczi Attila 5.c, Török Botond 4.a, Magyar Gergő 4.c

valto_fiu_4_5


 

 

 

Felkészítő tanáruk: Pécsi Marianna

A kerületi váltó csapatbajnokságon a I. korosztályos leány csapat 5. helyezést ért el.

A csapat tagjai: 

Tőzsér Niki 2.b, Antal-Futó Petra 2.c, Éles Léna 2.c,
Hegedűs Liliána 2.c, Limpek Lili 2.c, Jáger Zsófi 3.c

valto_leany_kicsik

Felkészítő tanáruk: Pécsi Marianna


A kerületi váltó csapatbajnokságon a I. korosztályos fiú csapat 6. helyezést ért el.

A csapat tagjai: 

Monostori Gergő 2.b, Dorozsmai Martin 3.b, Francsics Tamás 2.c,
Szentpéteri Ákos 2.c, Zsoldos Domonkos 2.c, Pataki Ákos 3.c

valto_fiuk_kicsik

Felkészítő tanáruk: Pécsi Marianna