Sportversenyek eredményei

2016/17. tanév

Atlétika versenyen

Egyéni versenyben
a IV. korcsoportban lányok között

 kislabda hajításban

ezüst érmet szerzett:

Simon Viktória 7.b

100 m-es futásban

ezüst érmet szerzett:

Simon Viktória 7.b

távolugrásban

bronz érmet szerzett:

Kőszegi-Kovács Nikolett    7.a

kislabdahajításban

4. helyezést ért el: Simon Regina 7.b

Egyéni versenyben
a IV. korcsoportban fiúk között

100 m-es futásban

4. helyezést ért el: Petrik Balázs 8.a

Egyéni versenyben
a III korcsoportban lányok között

60 m-es futásban

6. helyezést ért el: Sárközi Zsófia 5.a

Csapatversenyben
a IV. korcsoportban lányok között

4*100m-es váltóban

arany érmet szerzett:


Rabi Dorka 7.b,  Simon Regina 7.b,  Simon Viktória 7.b,
Kőszegi-Kovács Nikolett   7.a

Csapatversenyben
a IV. korcsoportban fiúk között

4*100m-es váltóban

5. helyezést ért el:

Petrik Balázs 8.a, Csányi Kristóf 8.a,
Strang Patrik 8.b, Cservák Zsolt 8.a

Felkészítő tanárok:
Jósvai Ferenc, Kárpáti Andrea, Varga Erika


Újbuda Diákolimpia Mezei futóverseny  

      IV. korcsoport lány-csapat:
2.  helyezést ért el.

A csapat tagjai:      
Limpek Veronika  7.c
Simon Regina 7.b
Rabi Dorka 7.b
Toller Alexandra 7.b
Szász Luca 7.b

Felkészítő tanárok:
Jósvai Ferenc, Kárpáti Andrea, Varga Erika

Újbuda Diákolimpia Mezei futóverseny  

      IV. korcsoportfiú-csapat:
6.  helyezést ért el.

A csapat tagjai:      
László Gábor 8.b
Strang Patrik 8.b
Namesánszky Zoltán 8.b
Cservák Balázs 8.a

Felkészítő tanárok:
Jósvai Ferenc, Kárpáti Andrea, Varga Erika


Kerületi kosárlabda-bajnokságon

a 4. korcsoportban ezüst érmes csapatunk:

Csányi Kristóf 8.a, Bősze Bálint 8.a, Móri Barnabás 8.c, Turcsics Gergely 8.c,
Majzik Barnabás 6.a, Dormán Miklós 7.b, Csőke Richárd 7.a, Takács Bálint 6.c,
Szentpéteri Botond 7.c, Takács Dóra 8.c

Felkészítő tanáruk: Jósvai Ferenc


Kerületi labdarúgó-bajnokságon

a 3. korcsoportban ezüst érmes csapatunk:

Garamvölgyi Vince  6.c, Bán Levente 6.b, Rettinger Péter 6.c, Szabó Ágoston 6.c,
Majzik Balázs 6.a, Módly Domonkos 6.a, Mohamad Ziad 6.a,
Musa Izmael 6.a, Vass Gergely 6.a, Dukát Botond 6.b, Molnár Olivér 6.b

Felkészítő tanáruk: Jósvai Ferenc


Úszás versenyen

III. korcsoportban, fiú, váltóban

győztes:
a Teleki csapata

Kiss Bálint 6.a, Schödl András 6.a,
Berzéki Olivér 6.a,  Egressy Mátyás 5.a

III. korcsoportban, 50 m-es fiú gyorsúszásban

Győztes:

berzeki_oliver

Berzéki Olivér 6.a

III. korcsoportban, fiú 50 m-es mellúszásban

2. helyezett:

tarczi
Tarczi Attila 5.c

 IV. korcsoportban fiúk között

5. helyezett: Neubrandt Bence 7.b

IV. korcsoportban lányok között

5. helyezett: Verebélyi Kamilla 7.b


Sakk versenyen

I. korcsoportban fiú között

6. helyezett: Miklósi Péter 2.a


A kerületi Diákolimpia váltó csapatbajnokságon

IV. korcsoportban lányok között
6*200 m-es váltóban

5. helyezést ért el:

Földényi Fanni 8.c
Takács Dóra 8.c
Simon Regina 7.b
Simon Viktória 7.b
Limpek Veronika 7.c
Kőszegi-Kovács Nikolett 7.a

Felkészítő tanárok:
Jósvai Ferenc, Kárpáti Andrea, Varga Erika


A kerület Napja alkalmából rendezett
Városrészek közötti futáson,  a Tömegesítési versenyen

iskolánk  az előkelő 2. helyezést szerezte meg!

kupa

Mindenki részvételét nagyon köszönjük!


SPORTVERSENYEK ALSÓ TAGOZATON

Újbuda Diákolimpia Mezei futóverseny 

Egyéni versenyben

1. helyezett:

Rácz Bendegúz 5.c

2. helyezett:

 Magyar Gergely 4.c

4. hely
Huszár Enikő 3.a

4. hely

Illés Dávid 1.b

Felkészítő tanár: Pécsi Marianna

Újbuda Diákolimpia Mezei futóverseny  

      2006-os fiú -csapat:
1. helyezést ért el.

Botlik Barna 4.a, Malinák Áron 4.a, Szarka Dani 4.c, Magyar Gergely 4.c,
Rácz Bendegúz 5.c, Török Botond 4.a, Szabó Áron 4.c

Felkészítő tanár:  Pécsi Marianna

Újbuda Diákolimpia Mezei futóverseny

           2006-os lány -csapat:
2. helyezést ért el.

Hamar Fedóra 5.c, Mizser Lili 4.b, Mersich Ditte 3.a, Huszárik Enikő 3.a,
Marton Réka 4.c,  Éles Emma 4.c, Wiesler Anna 4.c, Dormán Klára 4.c,
Lehoczki Timi 4.c, Kabai Szófia 4.c

Felkészítő tanár:  Pécsi Marianna

Újbuda Diákolimpia Mezei futóverseny

2009-es fiú-csapat:
3. helyezést ért el.

Zaviodni Kristóf 2.c, Dölfi Zsolt 1.a, Görög Zsombor 1.a,
Zana Márk 1.a, Elek Marcell 2.b
és Illés Dávid 1.b

Felkészítő tanár:  Pécsi Marianna

Újbuda Diákolimpia Mezei futóverseny

2007-es fiú-csapat:
6. helyezést ért el.

Horváth G. Miklós 3.a, Kátai Bálint 3.a, Vágó Marci 3.b, Szalai Kornél 3.c, Ackerman Áron 3.c
Görög Csongor 3.c, Bóta Bertalan 3.c, Frencsics Tamás 2.c, Kerekes Gergő 3.b

Felkészítő tanár: Pécsi Marianna


Újbuda Diákolimpia Atlétika több próba   

II. korcsoportban
egyéni versenyben

3. helyezés

        Magyar Gergely 4.c

Felkészítő tanár: Pécsi Marianna

        Limpek Lilla 3.c
4. helyezés

Felkészítő tanár: Pécsi Marianna

II. korcsoport fiú-csapat:
4. helyezést ért el.

  
Magyar Gergely 4.c, Vágó Balázs 4.a, Kiss Gergely 4.c,
Rácz Bendegúz 5.c, Török Botond 4.a, Iker András 4.c

Felkészítő tanáruk: Pécsi Marianna

II. korcsoport  lány-csapat:

6. helyezést ért el.


Dormán Klára 4.c, Éles Emma 4.c, Kabai Szófia 4.c, Wiesler Anna 4.c
Görög Csenge 4.a, Kovács Betti 4.a

Felkészítő tanáruk: Pécsi Marianna

I. korcsoport fiú-csapat:
6. helyezést ért el.

A csapat tagjai:        
Zavodni Kristóf    2.c
Szentpéteri Ákos 2.c
Zsoldos Domonkos 2.c
Monostori Gergő    2.b
Frencsics Tamás    2.c
Dorozsmai Martin 3.b

Felkészítő tanáruk: Pécsi Marianna

II. korcsoport  lány-csapat:
6. helyezést ért el.

A csapat tagjai:        
Bálint Vera 3.b
Limpek Lilla 3.c
Hegedűs Lili 2.c
Ludvig Zsófia 2.c
Tácsik Míra 2.c
Masurek Léna 2.b

Felkészítő tanáruk: Pécsi Marianna


Újbuda Diákolimpia
“Partizán” kidobós versenyen

I-II. korcsoportban a fiúk között

győztes: a Teleki csapata

Wégerbauer Bence 4.c, Polgár Tamás 4.a, Homó Zotmund 4.c,  Helmle Zsombor 4.c,
Kiss Gergely 4.c,  Szarka Dani 4.c,  Hoffmann Dénes 4.c, Ádány Lóránt 4.c,
Török Botond 4.a, Szabó Áron 4.c

Felkészítő tanáruk: Pécsi Marianna


A kerületi Diákolimpia váltó csapatbajnokságon

a II. korosztályos fiú csapat:  bronzérmet nyert

A csapat tagjai: 

Botlik Barna 4.a, Polgár Tamás 4.a, Rácz Bendegúz 5.c,
Tarczi Attila 5.c, Török Botond 4.a, Magyar Gergő 4.c

valto_fiu_4_5


 

 

 

Felkészítő tanáruk: Pécsi Marianna

Az I. korosztályos leány csapat 5. helyezést ért el.

A csapat tagjai: 

Tőzsér Niki 2.b, Antal-Futó Petra 2.c, Éles Léna 2.c,
Hegedűs Liliána 2.c, Limpek Lili 2.c, Jáger Zsófi 3.c

valto_leany_kicsik

Felkészítő tanáruk: Pécsi Marianna


Az  I. korosztályos fiú csapat 6. helyezést ért el.

A csapat tagjai: 

Monostori Gergő 2.b, Dorozsmai Martin 3.b, Francsics Tamás 2.c,
Szentpéteri Ákos 2.c, Zsoldos Domonkos 2.c, Pataki Ákos 3.c

valto_fiuk_kicsik

Felkészítő tanáruk: Pécsi Marianna