TEDI diákújság

A diákújság logójára kattintva elindul az újság:

Országos siker a TEDI-vel

Iskolánk online diákújsága, a TEDI országos 3. helyezést ért el a DUE (Diákújságíró Egyesület) Tehetségkutató Diákmédia Pályázatán
„Az év online diákmédiuma” kategóriában.

Az elbíráláskor az eredetiséget, a tartalmi, újságírói színvonalat, az oldal megjelenését, használhatóságát értékelték.
A DUE-től meghívást kaptunk a 24. Országos Ifjúsági Sajtófesztiválra, ahol az ünnepélyes eredményhirdetésen szembesültünk azzal, hogy a TEDI a szakemberek tetszését is elnyerte.
18 diákújságíróval és az újság szerkesztői munkáját segítő két pedagógussal (Bea néni és Marcsi néni)
2017. május 19-én a Várkert Bazárban vettünk részt ezen a sokszínű programon.

A Diákújságíró Egyesület honlapján már elérhetők a többi kategória  eredményei is:

Tehetségkutató Diákmédia Pályázat 2017 – eredmények

2016/17-es tanévben megjelent cikkeink:

2017. június hónapban:

2017. május hónapban:

2017. április hónapban:

2017. március hónapban:

A 2.c osztály tanulóinak képes, rajzos könyvajánlói:

2017. február hónapban:

Kedves telekis diákok, tanárok, érdeklődő olvasók!

Örömmel újságoljuk, hogy megjelent a TEDI (Teleki Diákújság) első száma. Szakítottunk a papírral: online jelentkezünk folyamatosan frissítve 9 rovatunkat.

Célunk: Vegyük észre a csodát, a mindennapok nagyszerű-egyszerű pillanatait, vegyük észre és ismerjük meg egymást, hiszen egy közösséget alkotunk, mindannyian egy időre a Teleki Blanka Általános Iskola tagjai vagyunk. Emellett természetesen célunk az igényes szórakoztatás.

A TEDI nektek szól, rólatok szól, veletek íródik!