Ebéd

Étlapok

Allergének jelmagyarázat

42. heti étlap: 2021. október 18-október 22.
41. heti étlap:
2021. október 11-október 15.
40. heti étlap:
2021. október 04-október 8.
39. heti étlap:
2021. szeptember 27-október 1.
38. heti étlap:  2021. szeptember 20-24.
37. heti étlap:  2021. szeptember 13-17.   – mentes étlapok
36. heti étlap:
2021. szeptember 6-12.  mentes étlapok

Ebédeltetési rend

Ebédeltetési rend – felső tagozat – 2021/22. tanév

Új lehetőségek az E-menza rendszerben!

Az alábbi linkre kattintva letölthető a Tájékoztató , amely a tartozások kezelésére mutat különböző lehetőségeket.

Szülői nyilatkozat

Étkezéssel kapcsolatos információk:

Étkezés lemondása: az e-Menza rendszeren keresztül reggel fél 9-ig lehetséges.
A lemondás másnaptól érvényes.

Minden étkezéssel kapcsolatos ügyben keressék bizalommal Szirtesné Egri Évát:

• e-mailban: etkezes@teleki.delbudaitk.hu
  • telefonon: 205-7171

Tájékoztató az e-menza működéséről

Tájékoztató E-menza
Megjelent: 2020.07.20.

Diétás étkezők étkezéséhez szükséges nyomtatványok

Kérjük az érintett diétások töltsék ki a megfelelő nyomtatványt, és sürgősen adják le kitöltve a földszinti titkárságon Szirtes Évának!

Nyomtatvány lisztmentes diétához
Nyomtatvány mogyoró, olajosmagvak mentes diétához
Nyomtatvány sertéshúsmentes diétához

Újbudai gyermekétkeztetési támogatás

A támogatás a köznevelési intézményt látogató XI. kerületi gyermek törvényes képviselője kérelmére állapítható meg, amennyiben a családban az egy főre jutó havi nettó jövedelem nem haladja meg a 83.700 Ft-ot, és a családjához tartozó személyek közül senki nem rendelkezik olyan vagyonnal, amelynek együttes forgalmi értéke meghaladja az 5.700.000 Ft-ot. A támogatás összegének kifizetése közvetlenül az étkeztetést nyújtó intézmény részére történik.

Csak az Önkormányzatnál igényelhető!

A kérelem letölthető az alábbi linkről, de leadni NEM az iskolában kell a kérelmet, hanem az Önkormányzatnál.

KÉRELEM – Újbudai gyermekétkeztetési támogatás

Ebéd rendelés

A 2021/22-es tanévben is az előző tanévekben használt E-menza rendszeren keresztül kell minden szülőnek megrendelni és fizetni gyermeke számára az étkezést.
Kérjük ne felejtsenek el gyerekük számára étkezést rendelni szeptemberre, akinek nincs étkezés rendelve augusztus 31-ig nem tudunk szeptemberben étkezést biztosítani!
Az E-menza rendszer elérhetősége: https://ujbuda.e-menza.hu

Segítség az E-menza rendszer használatához

Csoportos beszedéssel fizetők:

A csoportos beszedéssel fizetők különösen figyeljenek a határidő betartására (minden hónap 6-ig), mert különben sikertelen lesz a beszedés. Az adott dátum utáni rendeléseket átutalással, vagy bankkártyával tudják kielégíteni.
Ajánlatos az étkezés megrendelésnél a “meghosszabbítás a hónap végéig” lehetőséget bejelölni, mert akkor a rendszer automatikusan megrendeli a következő hónapra az étkezést. Csak a fizetésre kell figyelni.

Ha havonta szeretnének rendelni, akkor figyeljenek arra, hogy a következő havi étkezés megrendelése tárgyhó 10-ig történjen meg.

Fontos információk elsősök és 5. osztályosok részére:
A 2021/22. tanévben 5.osztályos tanulók első tanítási napon kapják kézhez a saját névre szóló menzakártyájukat, az osztályfőnöküktől. A menzakártyát ingyen kapják, de ha elveszítik 1.200 Ft díj megfizetése esetén kaphatnak új kártyát.

A 2021/22. tanévben első osztályos tanulók szülei az e-mailben megkapott kód segítségével tudnak gyereküknek étkezést rendelni.

FONTOS!

Igazolások:
Ne felejtkezzenek el a tartós beteg, rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülők, valamint diétás étkezést igénylők az igazolásuk lejárati időpontjára figyelni.
Ha van új igazolásuk, kérem juttassák el az iskolába Szirtesné Egri Éva részére (vagy töltsék fel az e-menza felületen a kedvezmény igazolások pontban).

Fontos!
Az étkezési kedvezmény, a diétás étkezés beállítása az iskola feladata.

Ha segítségre van szükségük, kérdésük van, keressék a földszinti titkárságon Szirtesné Egri Évát!

Elérhetősége: Nyáron az ügyeleti napokon személyesen a földszinti titkárságon, vagy telefonon: +36 30 319-1516

E-Menza

Az alábbi linkről letölthető a szülői tájékoztató az eMenza rendszerről:

eMenza- szülői tájékoztató

Az étkezési díjak letölthetők pdf formátumban:

Étkezési díjak