Fogadóórák

2021/22. tanév fogadóórák

A 2021/2022. tanévben is megtartjuk a pedagógusok heti, egyéni fogadóóráit, segítve ezzel a szülők és pedagógusok könnyebb kommunikációját.

Az egyéni fogadóórákra előzetes bejelentkezés szükséges, legalább 3 nappal a megadott időpont előtt.
Bejelentkezni az iskola titkárságán lehet, a 205-7171-es telefonszámon.

A pedagógusok egyéni fogadóóráinak időpontjait az alábbi táblázat tartalmazza.

Feltöltés alatt…

 

Balogh Ágnes Krisztina tanító hétfő 3. óra
Ábrahám Mónika ének, karvezetés-néptánc kedd 3. óra
Bacsiné Ledniczki Tímea történelem, földrajz csütörtök 3. óra
Bán Blanka Zsófia tanító hétfő 4. óra
Bártfai Lászlóné ig.h matematika, informatika péntek 14.00-16.00
Bede Viktor biológia, földrajz péntek 3. óra
Bogdán Bence tanító hétfő 4. óra
Borostyánkőy Ágnes tanító, német hétfő 4. óra
Cseh Lászlóné tanító, angol kedd 6. óra
Cselőteiné Fekécs Éva angol, biológia, földrajz péntek 4. óra
Csúcs Zsuzsanna német nemzetiségi tanító kedd 4. óra
Erdélyi Kincső német nemzetiségi tanító hétfő 5. óra
Fabók Gizella ének, tánc szerda 3. óra
Firgi-Vaizer Anett angol szerda 4. óra
Gruizné Takács Andrea tanító hétfő 4. óra
Haászné Borsos Veronika tanító hétfő 2. óra
Hegedűs-Zelenák Edit tanító kedd 6. óra
Hiszékeny Mónika tanító szerda 2. óra
Jakab Anita tanító kedd 6. óra
Jósvai Ferenc testnevelés kedd 8. óra
Juhász Erna földrajz, rajz kedd 5. óra
Kárpáti Andrea testnevelés kedd 5. óra
Kiss Szonja Emma tanító kedd 6. óra
Kovácsné Herman Katalin matematika, földrajz kedd 1. óra
Laczkó Anna tanító hétfő 4. óra
Dr. Lendvayné Havasi Henriette tanító kedd 3. óra
Lengyel Renáta tanító péntek 4. óra
Madarassy Krisztina tanító, angol péntek 3. óra
Makai Sándor tanító csütörtök 2. óra
Dr. Marosiné Szabó Erika matematika, fizika csütörtök 3. óra
Dr. Mohayné Konkoly Erzsébet ig.h magyar, német kedd 14-16
Molnár Zsuzsanna tanító, német szerda 4. óra
Moróné Pálos Zsuzsanna matematika kedd 3. óra
Nagy Barbara magyar, történelem szerda 3. óra
Némethy Beáta informatika csütörtök 2. óra
Oláh Eszter tanító péntek 3. óra
Opánszki Andrea tanító szerda 4. óra
Oszlányi Mária magyar, könyvtár kedd 4. óra
Pál Ramóna magyar, német péntek 5. óra
Dr. Pröhléné Hehl Éva ig. matematika, fizika csütörtök 14-16
Rásztóczky Mónika tanító hétfő 5. óra
Rózsa Katalin matematika, könyvtár szerda 5. óra
Sáfránné Norczen Csilla tanító, angol, matematika kedd 2. óra
Simon Norbert Péter angol, német hétfő 4. óra
Szegvári Zsuzsanna tanító hétfő 3. óra
Takács Ildikó magyar, angol hétfő 4. óra
Takácsné Ungár Eszter tanító szerda 4. óra
Tálasi Zsuzsanna fejlesztőpedagógus kedd 5. óra
Tivadar Ágnes tanító szerda 2. óra
Tóthné Völgyes Zsófia német, történelem hétfő 3. óra
Turi Alexandra magyar szerda 3. óra
Varga Erika testnevelés, gyógytestnevelés szerda 6. óra
Veiszné Kővári Dóra német hétfő 2. óra
Vizi Andrea angol hétfő 4. óra

Fenntartjuk a jogot, hogy előre nem látható esemény esetén lemondjuk a fogadóórát, erről megpróbáljuk az érintett szülőket tájékoztatni a megadott elérhetőségeken.